Side Navigation

X

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

[Praha] Pravidelné zvířátkové setkání

28 května @ 15:00 - 19:00

Rádi bychom Vás pozvali na naše další setkání, které se již stalo téměř pravidelnou tradicí. Akce je vhodná pro všechny, ať už jste nováček nebo zkušený návštěvník. Sejdeme se, zahrajeme nějakou tu deskovku a pokecáme nad osvěžujícím nápojem. Můžete se seznámit s novými lidmi nebo si povídat se starými známými. Naším cílem je užít si pohodovou neděli v civilním oblečení, pokud chcete můžete přijít s maskou.

Tentokrát se setkáme v netradičním prostředí pražské Geekárny. Přestěhovali jsme se sem, protože jsme hledali větší a dostupnější místo v centru Prahy s dobrým spojením MHD. Geekárna není obyčejná čajovna jako ty předchozí, ale sci-fi fantasy cafébar. Místo čaje a vodní dýmky Vám nabídnou pivo, cider, limču a pro plnoleté i různé koktejly. Sedět můžete pohodlně u velkých stolů.

K dispozici je zde velká zásoba deskových a karetních her různých žánrů. Mezi oddechové hry na rozjezd budou Výbušná koťátka, Pikantní kočky, Střelené kachny a Shave a Sheep či Krycí jména. Mezi velké tituly máte příležitost si zahrát deskovkovou verzi známého seriálu Hra o Trůny, veselou barevnou strategii Smallworld či vědomostní Na Křídlech.

Pokud by Vás nic nezaujalo, můžete si samozřejmě přinést vlastní hru. V podniku je možné platit hotově nebo kartou. Pro rezervaci stolu můžete použít jméno „Mrázová“, ale myslíme si, že nás najdete i bez toho.

Těšíme se na vás,
Pac a pusu
Zorry

Podrobnosti

Datum:
28 května
Čas:
15:00 - 19:00
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Zorry
E-mail:
info@puppspace.cz

Místo konání

Geekarna
Starokošířská 259/9
Smíchov, Praha 155 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 728 017 020
View Místo konání Website

Comments

Leave a Comment