Side Navigation

X

Načítám Akce

« Všechny Akce

[Praha] Prague Animal Weekend

16 června @ 17:00 - 18 června @ 19:00

PRAGUE ANIMAL WEEKEND (PAW) 

Spojením tří všem velmi dobře známých konceptů: Zvířátka s. r. o., Lištiččin Pet piknik a seznamovací  klubové akce Meet & Greet, vznikla první zvířátková celovíkendová prča konaná v Praze od 16. do  18. 6. 2023.  

VŠECHNY NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE BUDEME UPŘESŇOVAT POSTUPNĚ TAK, JAK BUDOU  POKRAČOVAT ORGANIZAČNÍ A REALIZAČNÍ PRÁCE. Vzhledem k rozsahu akce prosím akceptujte  případné odchylky. 

Pátek 16.6.2023 MEET & GREET na steroidech s akcí navíc 

Orientační čas: od 17 hodin

Organizuje: Rejpal

Tradičně netradiční posezení a seznámení s ostatními zvířátky proběhne v pátek navečer. V plánu  máme odbavit vás, vyřešit organizační záležitosti a pak pomocí her a soutěží podpořit vzájemné  poznávání. Páteční program proběhne ve spíše civilním prostředí a podrobnosti upřesníme.

Sobota 17.6.2023 Lištiččin Pet piknik se žrádýlkem a hraním 

Piknik je koncipován logicky jako akce venkovní, se zajištěným občerstvením a programem v podobě  soutěží. Během odpoledne můžete odpočívat na sluníčku, hrát si s ostatními zvířátky v trávě, baštit a  nebo soutěžit a snažit se získat co nejvíce víkendové měny.

Kde: u nejkrásnějšího stromu v Riegrových sadech

Kdy: od 11.00

Co je v ceně: občerstvení po celou dobu pikniku včetně základního nealko pitného režimu a chlazení  ledem, soutěže a veškerý materiál. Na vás je jen jediná věc: přinést si vlastní deky, pelechy… Organizuje: Lištička

Po tom, co se aklimatizujete a seznámíte s prostorem, případně dokoupíte vstupenky a vyřešíte  organizační záležitosti, bude už následovat jen pravá letní pikniková pohodička s možností se vyřádit  během soutěží. Soutěže budou probíhat přibližně od poledne do 15.30, takže ti, kdo se budou  přesouvat do Kotelny na Zvířátka s. r. o. o nic nepřijdou. Ti, kdo budou chtít posedět déle, budou  moci, a to až do 17.00.

Soutěže 

Stanoviště pro soutěže poběží současně. Za plnění úkolů na jednotlivých stanovištích bude možné  získat nějakou tu víkendovou měnu. Zatím můžeme prozradit, že se chystají:

  • Agility/parkur – tedy překážková dráha, kterou bude potřeba absolvovat v daném čase a  samozřejmě s minimem trestných bodů.
  • Těžký tah, kde jednotlivec nebo smečka předvedou, kolik toho utáhnou.
  • Zkouška poslušnosti, během které ověříme, jak jste vychovaní a jak vám jde výchova a výcvik. Další náměty zpracováváme a uvidíme, co ještě vymyslíme.

Sobota 17.6.2023 Nabušená Zvířátka s. r. o. s večerním rautem 

Tuhle akci také dobře znáte. Jen bude letos prostě zase o pár fousků lepší než loni, protože bude delší,  s interaktivním programem na více stanovištích, doplněná o zvláštní program pro nováčky, s jídlem  k dispozici a za účasti International Pupp 2023.

Kde: klub Kotelna

Kdy: od 16.00 do půlnoci s programem, od půlnoci volná zábava

Co je v ceně: večerní raut, zázemí klubu, soutěže a program

Organizuje: Czech Puppy Team

Hlavní program 

Těšit se můžete na diskusní panel, přednášku a nebo na vyprávění příběhu „do Chicaga a zpět“ od  Ritchiho. Kromě toho budou připraveny soutěže a aktivity vhodné k vyřádění, seznámení, i získání  další víkendové měny.

Doprovodný program 

Na začátku večera se budeme věnovat vzdělávání nováčků, a to interaktivní formou, která jim pomůže  se zorientovat a využít informace zkušenějších na maximum. Budeme také vydávat ceny a odměny za  víkendovou měnu, kterou jste od pátku nashromáždili.

Zázemí klubu 

Čeká vás také úplně nová, rozlehlá, odpočinková zóna s měkkým povrchem pro pohodlný pohyb, hraní  i posezení. Nezapomínáme ani na všemi milovaný kuličkový bazének a díky možnosti jídlo uzobávat  postupně nehrozí, že po večeři už nebudete schopni skotačit a zapojit se do další zábavy. Jako vždy  bude plně k dispozici zázemí klubu: šatny, sprcha, skvěle zásobený bar a nově večerní raut.

Neděle 18.6.2023 Rozloučení s akcí 

Máme v plánu se náležitě rozloučit a dát všem účastníkům akce možnost probrat dojmy z akce  v příjemném, a hlavně přátelském prostředí podniku v blízkosti Hlavního nádraží nebo Nádraží  Florenc, abyste to měli pohodlně u čenichů před odjezdem domů. V plánu je už opravdu jen pokec,  výměna kontaktů a sdílení dojmů z vydařeného víkendu.

Informace společné pro celý víkend a pár organizačních věcí k tomu 

Akce je víkendová a pořádaná pod jednou taktovkou. Proto jednotlivé části budou provázány a  spojeny několika společnými věcmi.

Víkendová měna 

Od pátku až do sobotního večera bude pro všechny účastníky připraven interaktivní zábavný program.  A aby motivace účastnit se byla ještě větší, připravujeme společnou víkendovou měnu. Měnu bude  možné různými způsoby získat, ale i poměrně snadno zase ztratit. Ti, kdo vydělají nejvíce měny, si ji  budou moci v sobotu večer v Kotelně vyměnit za něco, řekněme více hmatatelného.

Víkendové vstupné 

Brzká registrace do 30.4.2023: 700,- Kč

Běžná registrace do 4.6.2023: 800,- Kč

Registrace na poslední chvíli od 5.6.2023 do 14.6.2023: 1.000,- Kč

Jednotlivé vstupné 

Meet & greet 16.6.2023: 200,-

Lištiččin Pet piknik 17.6.2023: 500,-

Zvířátka s. r. o. 17.6.2023: 500,-

Nedělní rozloučení s akcí 18.6.2023: v ceně jakékoliv jednotlivé nebo víkendové vstupenky Registrace 

Na všechny akce je nutné se registrovat alespoň 2 dny předem PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NA  TOMTO ODKAZU: https://forms.gle/oi8SJUjFbNwbsqTY6

Podrobnosti

Zahájení:
16 června @ 17:00
Ukončení:
18 června @ 19:00
Webová stránka:
https://jsem-pes.cz/kalendar/packa_party

Pořadatelé

CzechPuppy Team
Lištička
Tabron

Místo konání

Praha