Side Navigation

X

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

[Ostrava] Štěkací výlet na hory a bobovou dráhu

3 června

Zvu Vás všechny na další zvířátkový výlet do Beskyd s výšlapem a trochou adrenalinu, který se uskuteční 3.6.2023.

O co jde?
Vyrazíme z Návsí (vedle Jablunkova) na kopec Gírová, kde se můžeme občerstvit v horské chatě. Až budou všichni dostatečně odpočatí, vydáme se dolů do Mostů u Jablunkova, kde se nachází 950 m dlouhá bobová dráha (sjezd je dlouhý 650 m), na které je možné se vyblbnout. Následně se přesuneme na nádraží Mosty u Jablunkova a hurá domů.

Jak náročný je výšlap?
Vrchol Gírová je vysoký 840 m a délka trasy celého výletu je 13 km. Nejedná se tedy o žádný náročný výšlap. Zvládne i gaučák.
V kolik hodin to začne?
Pojedeme vlakem R 343 Kysučan v 7:55 z Ostravy hlavního nádraží do Návsí (Nawsie), kam dorazíme v 8:40. Odtud vyrazíme pěšky do hor.

Co to stojí?
Cenu vlaku si musí zjistit každý sám podle toho, odkud přesně pojede a jestli má nějakou slevu. Cena bobové dráhy se liší podle toho, kolik si kdo objedná jízd – 1 jízda 90 Kč, 2 jízdy 160 Kč, 3 jízdy 230 Kč atd. Celý ceník bobové dráhy zde: https://skimosty.cz/cenik/
Projet se na bobové dráze samozřejmě není povinností účasti na výletě. V areálu je také restaurace, případně kdo bude chtít, může jít rovnou na vlak. Jde hlavně o to pobavit se, projít se v přírodě a někam se podívat 🙂

Pro případné další informace mě neváhejte kontaktovat zde na JP, na Facebooku nebo také na Instagramu (pup_alexyz).

Těší se na Vás AlexYZ 🐾😊

Podrobnosti

Datum:
3 června
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Alexyz
View Pořadatel Website

Místo konání

Beskydy, Gírová

Comments

Leave a Comment