Načítám Akce

« Všechny Akce

One Fox Show (Praha)

10 února @ 17:00 - 11 února @ 17:00


BENEFIČNÍ SHOW, KTERÁ SE NIKDY NESTALA, NIKDY ZNOVU NESTANE A COKOLIV, CO NA NÍ UVIDÍTE A USLYŠÍTE, POPŘEME!

Akce výjimečného charakteru a nevídaného rozsahu – One Man Show a kabaretu – v podání jedné maličké lišky a jeho hostů. To je akce, kterou pro vás připravuje RITCHI, Mr. Puppy CZ 2018, který se rozhodl jako první české psisko reprezentovat naši zem v americkém Chicagu, kde bude bojovat o titul International Puppy 2023. Výtěžek celé akce bude použit na úhradu cestovních nákladů pro, doufejme, prvního českého International Puppy.

 

PROGRAM

19:00 – předprogram

Než začne hlavní program, je třeba publikum naladit. K tomuto účelu bude na hlavním sále k vidění nějaké to koukáníčko. Účastníky upřesníme. 

20:00 – úvod do show

Hlavní program zahájí, jak jinak, hlavní hvězda večera – Ritchi. Performance vystoupení a příspěvky účinkujících bude moderovat Tabron.

21:00 – opravdu hodně nekorektní humor

Ritchiho roast skrývá tu správnou dávku nekorektního humoru. Pokud se chcete bavit na cizí účet, a oceníte ostré průpovídky i postřehy jdoucí na dřeň našich hlavních hostů, je tato část důvodem, proč na akci rozhodně chcete přijít. 

22:00 – kabaret známých osobností na téma “výchova”

Ritchiho cestu za snem podporuje nemalé množství “komunitních celebrit”. Hosté si připravují krátké a spíše úderné vstupy, které budou navazovat a pod taktovkou moderátora provedou diváka různými pohledy na výchovu.

23:00 – aukce

Protagonisté benefiční akce nabídli, podobně jako tomu bylo v případě vele-úspěšné akce “Atík volá o pomoc”, své služby do aukce. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z nabídek. Pokud chcete mít možnost “urvat si pro sebe” workshop nebo odměnu, jejichž seznam brzy bude k dispozici, a současně podpořit cestu jedné malé lišky za oceán, tahle akce je to správné místo. 

 

Nevšední “TOMBOLA” formou STÍRACÍCH LOSŮ, kde každý los vyhrává nějakou maličkost až do vyprodání lístků a rozdání všech cen u našich nejlepších a nejkrásnějších. POZOR – JE NUTNÉ SI VZÍT HOTOVOST!!!

VSTUPNÉ na tuto BENEFIČNÍ AKCI zahrnuje CELOVEČERNÍ RAUT

 

 

Včasná registrace 400 Kč platí pro registrované do 20. ledna 2023
Vstupné pro smečky 400 Kč za osobu platí pro skupiny 3 a více osob po celou dobu registrace
Běžné vstupné 500 Kč za osobu v případě registrace do 8. února 2023 včetně
Registrace “na poslední chvíli” 600 Kč pro ty, kdo nám v tom budou dělat guláš a zaregistrují se až 9. a 10. února 2023

REGISTRACE PLATNÁ POUZE  NA KLUBU – odkaz připnut (stačí zadat mail, nemusíte být členové ale NEZAPOMEŇTE DO POZNÁMKY NAHLÁSIT SVOU SMEČKU PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA VSTUP) 

odkaz na registraci: https://www.bdsmklub.cz/?event=1320

Za Ritchiho předem děkuje organizační tým One Fox Show

Podrobnosti

Zahájení:
10 února @ 17:00
Ukončení:
11 února @ 17:00

Místo konání

Klub Kotelna