Načítám Akce

« Všechny Akce

🎃 Helloweenské bowlení 🎃

30 října @ 14:00 - 17:00

Zdarma

Víte, co má společného 30. říjen a puppyplay komunita?
Zatím nic 😀

Ale teď vážně, oficiálně všechny pejsky, koníky, kočičky a jinou zvířenu zveme na Bowlingové odpoledne v pražských Dejvicích.

Tím, že nám datum vychází na americký dušičkový den, rozhodli jsme se trochu setkání zpestřit.  Neutrální civilní oblečení můžete nechat doma a vzít si na sebe kostýmy rozličné, s maskami i bez. Chcete jít za Hafdrákulu a doplnit svojí masku upířími tesáky a černým pláštěm? Nebo se na odpoledne stát Superpsem se schopnostmi trefit každý cíl?
Rádi všechny uvidíme i v civilním oblečení, pokud na tyhle srandy nejste.
Důležité se bavit 🙂

Prosím, myslete na to, že se budou pohybovat v blízkém okolí civilisti, tak volte gear a kostýmy co nejvíce svědomitě. Vyhněte se prosím nahotě, chvosty volte páskové než buttplugy a bradavky mějte pod tričkem. Díky 🙂

 

Abychom ale mohli rezervovat dostatek drah, je potřeba se přihlásit a dát nám vědět, že půjdete. Tlačítko pro přihlášení najdete pod detailem akce. Bude to po vás chtít vaše jméno (raději psí, prosím), e-mailovou adresu a počet osob, včetně vás, které přihlašujete.

Přihlásit se bude možné až do neděle 16.10. do 20:00h, ale své potvrzení účasti neoddalujte. Pokud byste se po tomto datu na poslední chvíli rozhodli, že půjdete, napište nám zprávu a zkusíme to pořešit.

 

Pokud ale neholdujete vrhání velkých těžkých koulí (Zorry malinko přehání, jsou tam i hrací koule pro děti), je možnost si tu pronajmout stůl na billiard (kulečník) – v tom případě je potřeba dát nám zprávou vědět, že byste si zahráli i ten, je potřeba udělat rezervaci i na něj.

 

Určitě tu ani neumřete žízní a hladem, zdejší bar nabízí spoustu pochutin (ožíškýýýýý) a alko i nealko nápojů. Vybere si opravdu každý a mají tu samé dobré věci.

Boty budou zapůjčeny. Myslete na to, že se budete pohybovat tak volte oblečení spíše pohodlnějšího rázu.

 

Sraz prosím 10 minut před začátkem akce přímo před vchodem dovnitř.

Startovné je 150,- Kč (přeplatek rozpočítám a vrátím)

Těšíme se na vás, zatím pac a pusu
Zorry & Ichiro

Podrobnosti

Datum:
30 října
Čas:
14:00 - 17:00
Cena:
Zdarma
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

PuppSpace team
Telefon:
+420 725 980 335
E-mail:
info@puppspace.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Bowling Dejvice
Bílá 6
Praha 6, 160 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 774 900 004
View Místo konání Website

Rezervace

9 Zúčastní se
27 remaining
Rezervace zde