Side Navigation

X

O nás

Zorry

Aruff, říkám si Zorry. Jsem pražská fenka, která se v psí komunitě pohybuje už nějaký ten pátek. Štěně s duší sarloosova vlčáka, které rádo vždy podá pomocnou packu.

Krom role Alfy, kterou jsem pro jedno malé štěně, jsem zakládající čumák Puppspace.

Delší dobu jsem inklinovala k petplay, ale trvalo mi několik let, než jsem tělem i duší propadla puppyplay. Za můj zrod může několik zahraničních psů, jmenovitě Tony Bark, Zombie puppy a Kieran (LA Pupp 22), ale i pár českých jmen, nejvíce děkuji matce komunity Ritchimu.

Zajímám se o kreslení, hudbu, PC a konzolové hry (NSwitch, Xbox, Gameboy Color (pro pamětníky)), knihomolství a sbírání různých sběratelských předmětů z geeky prostředí, filmy ve scifi/fantasy/horror žánru, Marvel Universe a občas píšu povídky do šuplíku. Začínám se i více zajímat o zdravý životní styl a učím se se sebou pracovat.

Mým cílem je pomoci nováčkům se očichat a seznámit se „starými pardály“ komunity, aby se zbavili strachu z cizích lidí i prostředí. Baví mě plánovat nové věci, vymýšlet zajímavé projekty. Moc si vážím všech pozitivních reakcí, kdy na akcích pořádaných námi vznikají fantastičtí psi a úžasné fenky.

Pac a boop

Zorry 🐺🐾

Štěně s povahou border kolie z malého města jménem Havířov v Moravskoslezském kraji.
Se psí partou (viz zde na stránce) jsme se rozhodli, že všem, kdo chtějí, se postaráme o nějakou tu psinu. Ať je to poklidné posezení v čajovně, nebo trochu sportovnější bowling či akční laser game anebo paintball, ale myslím, si že toho bude časem na výběr tolik, že si každý pes či páníček nebo smečka přijde na své 😊🐶 Různé výlety nebo výšlapy, stačí si jen vybrat.

A teď tedy něco o mně ňuf. Rád hraji PC hry/Xbox. Odtud vzniklo i mé jméno Dasty, které má přítelkyně přenesla do puppy světa. Co se týče mé povahy, jsem celkem dost introvertní a někdy mi dělá problém se zapojit do konverzace. Ale při posezení u pivka se dokáži docela rychle rozpovídat. Jinak bych o sobě řekl, že jsem přátelský a klidný, ale přesto obranářský.

Mezi moje koníčky patří airsoft, paintball, hraní her a amatérská tvorba grafiky, jsem docela kreativní a začínám i s tvorbou psích čumáku. Anebo kdyby chtěl někdo custom návrh na wruffstuff čumák stačí jen napsat 🐶🐾

Dasty

イチロ [Ichiro]

Ahoj, Jmenuji se Ichiro, což v překladu z Japonštiny znamená prvorozený.

Do puppy komunity jsem se dostal díky svému psímu otci, který má hodně přátel mezi pejsky a medvědy. Při jedné venkovní hudební párty jsem se setkal s celou smečkou kolem lachtana Alana a od té doby jsem začal světu kolem petplay zcela propadat.

Následně jsme společně se Zorry založili projekt Puppspace, kde se snažíme ztmelovat komunitu a pořádat různé akce nejen pro nováčky, ale i pro staré pardály. Já mám na starosti akce typu bowling apod., Zorry si bere na starost převážně sedací a povídací akce. Kromě toho jsem technický support našeho projektu, mám na starost náš web a jsem prostě taková ta shiba-inu v pozadí, co není moc vidět.

Zároveň jsem i kontaktní osoba při akcích, takže pokud se někdo ztratí, zpravidla se dovolá nebo napíše mě. Pokud se rozhodneš na nějakou naší akci dorazit, rád tě uvidím.

🐾🐾

Woof! Jmenuji se AlexYZ. Ostravák tělem i duší, alfa svojí smečky, občas tvrdohlavý hafan, ale snad taky kamarád, který chce chránit svoji smečku i přátele mimo ni. 

Do puppy komunity jsem se dostal zvláštní shodou okolností, kdy jsem byl přemluven a přiveden na puppy laser game. Připadal jsem si jako jediný humanoid mezi samými pejsky trochu jako vetřelec. Ale jen do chvíle, než mi Dasty půjčil čumák. V tu chvíli jsem objevil svoje psí já a už cestou domů jsem si vybíral svoji první masku. 

Co se týče mých koníčků, hrozně rád cestuji nebo chodím po horách. Mimo to jezdím na kole, chodím do sauny, ale taky si rád zajdu jen tak pokecat s přáteli u piva. Doma mě nikdo moc neudrží. Občas mám dojem, že se tam chodím jen vyspat. 

Zároveň jsem našel zálibu v organizování akcí pro puppy komunitu. Rád bych podpořil rozvoj komunity v regionech, aby se mohli snadněji zapojit i další hafani a seznámit se s dalšími pejsky a páníčky. Chci pořádat různé akce jako posezení v baru, výlety, laser game a tak dále, a to nejen v Ostravě a okolí, ale i v dalších regionech. 

Doufám, že jsem Vás teď neznudil a že se uvidíme na akcích v Ostravě, v Praze a vůbec všude, kde se bude něco dít. Be yourself, be a puppy. Woof wruff 🐾🐶

Alexyz

Riki

Hoi jsem Riki. Zvířátko s introvertní povahou.

Do puppy komunity jsem se dostal tak, že jsem hledal sám sebe co vedlo k tomu, že jsem objevil tento nový svět ve kterým se mi líbí a lépe se v něm poznávám ^^

Moje záliby jsou: Bowling, deskovky, seznamování, čtení si a další obyčejné věci.

Ohledně akcí i když zatím sám nepořádám, tak se na ně nejčastěji objevím a pokouším případně alespoň přiložit pomocnou packu. Pokud je nějaká akce na kterou se bojíte objevit, klidně napište a můžeme to prodiskutovat. Takže se těším až se uvidíme na nějaké akci ^^ a zatím pa.