Side Navigation

X

Slovo úvodem

PuppSpace je místo určené pro všechna Antropomorfní zvířátka, jejich Pány a Majitele.

Velice rádi mezi sebe přivítáme kohokoliv, od úplného nováčka až po zkušeného mazáka. Snažíme se být přátelskou komunitou bez jakýchkoliv předsudků vůči komukoliv. Takže opravdu nezáleží, zda jsi veselá shiba, která má ráda drbání, introvertní bázlivý kocourek, který většinu času sedí v koutě nebo lenivá panda, co ráda pořád něco mlsá.

V aktuální době pořádáme, a do budoucna připravujeme, hned několik typů akcí s (nejen) petplay tématikou. Každý si určitě najde tu, která mu vyhovuje nejvíce. Ať už jde o klidné posezení v čajovně, akční vyběhání na lasergame, či agility soutěže, kde se může předvést každý.

Na těchto stránkách nalezneš přehledný kalendář akcí, který pravidelně aktualizujeme. Nemusíš se tedy bát, že by ti nějaká ta akce utekla. A protože především jde o komunitu, najdeš zde i odkazy na naše spřátelené weby a pozvánky na Jejich akce.

Než se však vydáš na svou první akci s námi, můžeš se dozvědět něco o nás, podívat se, proč to všechno děláme a taky by bylo super přečíst si něco o pravidlech a bezpečnosti na našich akcích. A pokud máš nějaké nejasnosti nebo dotazy, neboj se nám napsat.

Pac a boop! Váš PuppSpace team